Misyon

Çağlas Otomotiv olarak sektörün ilk akla gelen firmaları arasında yer almak, sektörün öncü markalarına ev sahipliği yapmak, Ülkemizin ve pazarımızın gelişiminde üretimin çok büyük rol oynadığı inancındayız, bu doğrultuda jantlarımızın tamamen yerli üretim olması bize gurur veriyor.

Vizyon
Öncelikle modifiye (tuning) olmak üzere, otomotiv sektöründe son kullanıcı ihtiyaçlarına ithalat, ihracat, imalat ve uygulama alanında en iyi hizmeti veren lider firma olmak, Türkiye genelinde satışlarımızı sürdürmeye ve sürpriz yeni modellerimizi sunmaya devam etmek.

Tarihçe
1990 yılında Kocamustafapaşa’da kurulan Çağlas otomotiv kısa zaman içerisinde pazarda yerini almış, ithalat ve ihracat atılımları sonrasında  Çağlas Otomotiv’in 2014 yılında kurulmaya başlanan jant fabrikası, ürettiği jant modelleri ile 2017 yılından itibaren iç pazarda satışlarına başlamıştır.

Çağlas Otomotiv,
Rc Racing, Boss Wheels markaları ile sektörün en iddialı ismi olmanın yanı sıra en önemli markası haline gelmiştir. Yazılı ve görsel basın ile internet medyasında marka bilinirliği en yüksek isimdir.


RC RACING, BOSS WHEELS Çağlas Otomotiv’in Tescilli Markasıdır.